Дата: 17.11.2023 17:28

Сьогодні працівник відділу документообігу, мобілізаційної роботи та комунікацій з громадськістю взяв участь у  регіональному навчанні з діджиталізації статистичних даних області.

На Рівненщині розпочався навчальний тренінг щодо використання інтелектуальної системи аналізу даних та підтримки прийняття управлінських рішень «Аналітичний портал Рівненщини». Ініціатива реалізується за сприяння проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Учасники заходу ознайомились із доступними інструментами, зокрема розміщення на платформі даних про привабливі об’єкти для інвесторів на території, наявність природних ресурсів та оновлення.

Перевагами порталу є гнучкість в адмініструванні, зручний для інтерфейс, а також можливість аналізу даних. Користувачі можуть виявляти залежності, розробляти прогнози та оцінювати вплив різних сценаріїв на геопросторову ситуацію.

Портал доступний за адресою apr-rivne.hub.arcgis.com