Сьогодні відбулась чергова робоча зустріч, де було продовжено роботу над розробкою Стратегії розвитку Зорянської територіальної громади

Дата: 23.11.2023 16:26

Сьогодні відбулась чергова робоча зустріч за участі представників Асоціації "ОТГ Рівненщини", де було продовжено роботу над розробкою Стратегії розвитку Зорянської територіальної громади.

До зустрічі долучилися представники соціальної сфери громади, освітньої галузі, медицини, бізнесу, депутати та активні жителі громади. Учасники обговорювали напрацьовані робочою групою та отримані від зацікавлених осіб пропозиції технічних завдань проєктів місцевого розвитку до Плану заходів з реалізації Стратегії.

Пріоритетними напрямками проєктних пропозицій були такі сфери діяльності, як ЖКГ, економіка, спорт, культура, екологія, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, громадська активність.

Фотозвіт робочої зустрічі можна переглянути за посиланням: https://zoryanska-gromada.gov.ua/album/9202/