Розпорядження сільського голови №140 від 24.11.2023 "Про скликання позачергової тридцять дев’ятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 24.11.2023 16:17

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

24 листопада 2023 року                                                                                    № 140

Про скликання позачергової  тридцять девятої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову тридцять дев’яту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання   01 грудня 2023 року о 15:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій  01 грудня 2023 року о  13:30 год в приміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд позачергової тридцять девятої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:
  1. Про депутатське звернення.
  2. Про внесення змін до бюджету Зорянської сільської територіальної громади  на 2023 рік.
  3. Про внесення змін до штатного розпису Зорянської дитячо-юнацької спортивної школи Зорянської сільської ради.
  4. Про внесення змін до штатного розпису Зорянського ліцею Зорянської

сільської ради.

1. Про умови оплати праці сільського голови у 2024 році.
  2. Про затвердження  штатного розпису виконавчих органів Зорянської сільської ради на  2024 рік.
  3. Про погодження   штатного розпису комунальної установи «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів освіти та культури» Зорянської сільської ради на  2024 рік.
  4. Про погодження  штатного розпису комунального підприємства «ЗОРЯ-СЕРВІС» Зорянської сільської ради на  2024 рік.
  5. Про погодження штатних розписів  закладів освіти та культури Зорянської сільської ради на 2024 рік.
  6. Про закриття відділення баскетболу у Зорянській дитячо-юнацькій спортивній школі Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області.
  7. Про затвердження Правил  благоустрою території населених пунктів

Зорянської територіальної громади на 2024-2026 роки.

1. Про затвердження Програми «Поліцейський офіцер громади» Зорянської сільської ради на 2024-2026 роки.
  2. Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Зорянської територіальної громади на  2024-2026 роки.
  3. Про внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 09.04.2021 № 256 «Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг Зорянською дитячо-юнацькою спортивною школою Зорянської сільської ради та встановлення вартості платних послуг» зі змінами.
  4. Про передачу в оренду об’єкта нерухомого майна шляхом проведення

аукціону.

1. Про визначення умов оренди частини нежитлового приміщення       Зорянської сільської ради, що перебуває в оперативному управління та на  балансі Зорянської дитячо-юнацької спортивної школи  шляхом проведення аукціону.
  2. Про присвоєння назви вулиці.
  3. Земельні питання.
  4. Різне.

Сільський голова                                                                   Михайло ОЛІЙНИК