Участь у семінарі-тренінгу на тему міжнародного співробітництва на рівні громад і регіонів
Начальник відділу документообігу, мобілізаційної роботи та комунікацій з громадськістю взяла участь у семінарі-тренінгу на тему міжнародного співробітництва на рівні громад і регіонів, що було організовано Рівненською обласною радою спільно з відділом з питань розвитку громад та територій.
Серед спікерів тренінгу – працівники обласної ради, управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції ОДА, апарату Верховної Ради України та медіасередовища.
Основні теми семінару, які обговорювали:
- завдання та роль обласної ради у питаннях активізації міжнародного співробітництва, налагодження побратимських (партнерських) звʼязків територіальних громад Рівненщини з регіонами (громадами, містами-побратимами) іноземних держав
- порядок використання елементів державної символіки під час офіційних зустрічей, переговорів. Основи дипломатичного протоколу та етикету.
- інформаційна гігієна в соціальних мережах в умовах воєнного стану
- алгоритми налагодження міжнародної співпраці територіальних громад Рівненської області з іноземними регіонами (громадами, містами-побратимами).