Тренінг до Міжнародного дня проти насильства щодо жінок та протидії торгівлі людьми «Ми проти жорстокості та насилля»

Дата: 30.11.2023 09:07

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

В рамках акції, 25 листопада 2023 року відділ соціального захисту населення та комунальний  заклад «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради провели  тренінг до Міжнародного дня проти насильства щодо жінок та протидії торгівлі людьми «Ми проти жорстокості та насилля».