Сьогодні річниця з дня загибелі нашого Героя, одного з найкращих синів України - Антоненка Дмитра Сергійовича

Дата: 17.12.2023 12:45

Сьогодні, 17 грудня – річниця з дня загибелі нашого Героя, одного з найкращих синів України - Антоненка Дмитра Сергійовича.

Дмитро народився на Волині. Закінчив Зорянський ліцей.

Навчався у Клеванському професійному ліцеї.

Щирий та привітний, любив життя та був патріотом країни.

Дмитро був призваний 07.04.2021 року на строкову військову службу,  після закінчення якої підписав контракт для подальшої служби у лавах Збройних сил України, при окремій Президентській бригаді імені Гетьмана Богдана Хмельницького.

15.03.2022 був відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача  Збройних Сил України “За заслуги перед Збройними Силами України”

15.03.2022 був відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія Залужного “За взірцевість у військовій службі” ІІІ ступеня

Схиляємо голови у глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття всім рідним та близьким. Наш Герой-захисник  назавжди залишиться жити в наших серцях, як приклад патріотизму, незламності духу і самопожертви заради майбутнього України.

Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!

Герої не вмирають...