Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійній організації «Віфезда» за надання гуманітарної допомоги

Дата: 19.12.2023 14:36

Висловлюємо слова щирої вдячності Благодійній організації «Віфезда», за участі церков Християн Віри Євангельської за надання гуманітарної допомоги у вигляді продуктових пакетів жителям сіл Новожуків, Дерев’яне, Застав’я, Голишів, Грабів та Зоря, зокрема вдовам, інвалідам, людям похилого віку та іншим особам, які через свої фізичні, матеріальні чи інші особливості потребують підтримки та допомоги.

Дякуємо за вашу нелегку роботу. Найголовніше, що ті, на кого спрямована ваша діяльність відчувають вашу неоціненну допомогу. Бажаємо вам миру та процвітання. Нехай усе те добро, яке ви віддаєте людям, повертається до вас. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

Слава Україні!

Слава Богу!