Запрошення на одноденне онлайн-навчання з видачою Свідоцтва державного зразку про проходження навчання з підвищення кваліфікації на тему: ’Управління відходами на підприємстві”

Дата: 19.01.2024 10:43

У зв’язку з вступом в дію з 9 липня 2023 року нового Закону України «Про управління відходами» 2320-ІХ від 20 червня 2022 року, який кардинально змінює підхід управління відходами на підприємстві та має запровадити європейську модель відносин в даній сфері, який, крім того, вимагає на підприємствах усіх форм власності призначати відповідальних осіб у сфері поводження з відходами та забезпечувати професійну підготовку, підвищення кваліфікації та проведення атестації фахівців у сфері поводження з відходами (п. 11, статті 17), Український Центр перепідготовки та навчання проводить 25 січня 2024 року, в якості спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації, одноденне онлайн-навчання з видачою Свідоцтва державного зразку про проходження навчання з підвищення кваліфікації на тему:

’’Управління відходами на підприємстві”

(8 академічних годин, 0.27 кредиту ЄКТС)

У програмі навчання:

• Світові та європейські підходи до управління відходами.

Гармонізація національного та європейського законодавства.

Закон України "Про управління відходами" 2320-ІХ від 20 червня 2022 року.

Діючі нормативно-правові акти у сфері управління відходами.

Проекти нормативно-правових актів у сфері управління відходами.

Порядок класифікації відходів та Національний перелік відходів

Подання декларації про відходи.

Організація роботи на підприємстві щодо управління з відходами.

Інформаційна система управління відходами.

Ліцензування провадження господарської діяльності з управління небезпечними відходами.

Назарчук Олена Анатоліївна, незалежний експерт-консультант з питань екології, екс. -начальник відділу поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами Департаменту екологічної безпеки Мінприроди України.

• Практичні питання використання інформаційної системи управління відходами на підприємстві:

- облік відходів і подача звітності;

- отримання дозволу на здійснення операцій з оброблення відходів;

- отримання ліцензії на поводження із небезпечними відходами.

Представник Департаменту цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами Міндовкілля України.

• Державний та виробничий контроль у сфері поводження з відходами.

Відповідальність за порушення законодавства у сфері поводження з відходами.

Баб'як Олексій Степанович, незалежний експерт-консультант з питань екології.

Онлайн-навчання відбудеться 25 січня 2024 року на платформі ZOOM.

Початок о 10.00, підключення учасників з 9.30.

Регламент: 10.00 - 18.00 Навчання за програмою з перервами.

Вартість участі у онлайн-навчанні (за одного учасника) - 4 200 грн. 00 коп., без ПДВ.

При участі в онлайн-навчанні двох і більше представників однієї організації - знижка 5%.

Зазначена сума включає: участь у онлайн-навчанні; нормативно-методичні матеріали та консультації викладачів.

Кожний учасник отримає Свідоцтво державного зразку про підвищення кваліфікації.

Для участі в інформаційно-консультаційному онлайн-навчанні необхідно: зареєструватись за посиланням https://lnnk.in/aoqe, або заповнити анкету- заявку з цього листа та надіслати її на post@ukrseminar.com, після чого отримати рахунок-фактуру (при необхідності - Договір).

Офіційний лист-запрошення можна завантажити за посиланням https://lnnk.in/gR18.

Увага! Підключення учасників до онлайн-навчання буде проводитися за умови попередньої оплати участі, або наявності підписаного з організацією Договору про інформаційно-консультаційні послуги та гарантійного листа.

Звертаємо Вашу увагу - за участь у онлайн-навчанні (8 академічних годин), що проводиться в якості спеціальної короткострокової програми підвищення кваліфікації, держслужбовцям та посадовим особам органів місцевого самоврядування може бути зараховано по 0.27 кредиту ЄКТС (пост. КМУ від 06.02.2019 р. No106).

Увага! Семінар практичний, просимо заздалегідь надсилати до УкрЦПН електронною поштою запитання до викладачів.

Учасники онлайн-навчання отримають поштою акти про надання їм інформаційно-консультаційних послуг.

Для контактів (10.00 - 18.00):    тел.:   (044) 209-21-12

(067) 232-14-22

(050) 331-79-44

е-мейл: post@ukrseminar.com

Бережіть себе та ваших рідних! Слава Україні!

З повагою,

Керівник УкрЦПН                                   В.А.Степанов