Зорянська сільська рада повідомляє про початок громадського обговорення (слухання) щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації

Дата: 22.01.2024 15:32

Повідомлення про початок процедури проведення громадських

слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації.

Із метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації, відповідно до статті 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постовою Кабінету міністрів України від 25.05.2011 № 555, Зорянська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проектів містобудівної документації:

• «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Білів Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»;
  • «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Сморжів  Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»;
  • «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Диків Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»;
  • «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Новостав Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»;
  • «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Олишва Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області».

1. Замовник містобудівної документації – Зорянська сільська рада відповідно до

рішення Зорянської сільської ради від 21 травня 2021 року №402.

2. Розробник проекту містобудівної документації - ФОП Суряхін М.Б. (ЄДРПОУ 2990906210) м.Рівне, вул. А.Мельника, буд.1, тел.0977841623;

3. Посадовою особою відповідальною за організацію розгляду пропозицій визначено начальника відділу архітектури, земельних відносин, цивільного захисту та житлово-комунального господарства Зорянської сільської ради – КУЗЬМІЧ Іванну Сергіївну.

4. Інформація про дату, час і місце проведення громадських слухань та умови участі в них:

• громадські слухання щодо обговорення проектів містобудівної документації:

- «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Білів Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»

- «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Сморжів  Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»

- «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Диків Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»

відбудуться 03 лютого 2024 року о 12.00 годині в приміщенні Білівського ліцею с. Білів.

• громадські слухання щодо обговорення проектів містобудівної документації:

- «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Новостав Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»

- «Генеральний план з розробкою плану зонування території села Олишва Зорянської сільської ради Рівненського району Рівненської області»

відбудуться 04 лютого 2024 року о 14.00 годині в приміщенні Новоставського ліцею у с. Новостав .

5. Детально із матеріалами проектів містобудівної документації можна ознайомитися за попереднім записом тел. 098 61 67 142, за адресою: 35314, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, площа Володимира Плютинського 1, каб.№10 в період з 23 січня 2024 року по 22 лютого 2024 року включно.

6. Пропозиції до проектів  містобудівної  документації  мають  право подавати:

1) повнолітні  дієздатні  фізичні  особи,  які  проживають на території,  щодо якої розроблено відповідний проект  містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи,  об'єкти нерухомого майна яких розташовані на  території,   щодо   якої   розроблено   відповідний    проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України,  депутати  відповідних  місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 6 цього Повідомлення, або  подані  після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.

Адреса, за якою можна надсилати пропозиції: Зорянська сільської ради, 35314, Рівненська обл., Рівненський р-н, с. Зоря, площа Володимира Плютинського,1. Пропозиції, зауваження від громадян будуть прийматися протягом 30 днів від дня опублікування оголошення на офіційному веб-сайті Зорянської сільської ради до 22 лютого 2024 року включно.

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства України, будівельних норм, державних стандартів та правил.