Дата: 26.01.2024 14:46

Вкотре сумна звістка прийшла до нашої громади…

Пішов з життя захисник нашої Батьківщини, житель села Голишів – Свирид Анатолій Миколайович, 1967 року народження.

Анатолій Миколайович був призваний у вересні 2023. Боронив Україну від ворога на Харківському напрямку у складі гірсько-штурмової бригади. В ході бойових дій, 26 грудня 2023 року отримав тяжкі поранення. Лікувався у Харкові, потім у місті Київ. Його життя обірвалося 24 січня 2024 року в «Головному військовому клінічному госпіталі» міста Київ, внаслідок отриманих поранень.

Висловлюємо найщиріші співчуття рідним та близьким!

Сьогодні о 18:00 кортеж з загиблим прибуде до домівки Героя за адресою: Голишів, вул. Садова, 21.

Чин поховання відбудеться завтра, 27.01.2024 о 11:00 біля дому Героя, з подальшою ходою до Свято-Воскресенського храму села Голишів.

Просимо всіх небайдужих жителів громади провести військовослужбовця до місця останнього спочинку.