Технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 02.02.2024 15:49

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

площа Володимира Плютинського, 1, с.Зоря, Рівненський район, Рівненська область, 35314, тел. (0362) 279 482, e-mail: zorya.reception@gmail.com, web: zoryanska-gromada.gov.ua

Код ЄДРПОУ 04387220

Обгрунтування

(відповідно до пункту 41 постанови Кабінету Міністрів України від 11.10.2016 №710 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

1. Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб  -  підприємців та громадських формувань, його категорія:

Зорянська сільська рада ;

Рівненська обл., Рівненський р-н, с.  Зоря, площа Володимира Плютинського, 1;

Код за ЄДРПОУ-04387220;

категорія замовника – юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади.

Найменування предмета закупівлі:  «Послуги з очищення доріг від снігу на території Зорянської сільської ради (Код ДК 021:2015–90620000-9 Послуги з прибирання снігу).

Вид процедури закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-02-007118-a.

Очікувана вартість предмета закупівлі: 300000,00 грн з ПДВ.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

Посилання па процедуру закупівлі в електронній системі закупівель: https://zakupivli.pro/gov/tenders/UA-2024-02-02-007118-a/lot-9b320d195b6f4b5482e5dbf469698dd2

Про обґрунтування технічних та якісних характеристик предметів закупівлі та  їх очікуваної вартості