15 лютого 2024 року о 10:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Зорянської сільської ради

Дата: 12.02.2024 12:09

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                      15.02.2024 рік

1. Про звіт з виконання бюджету Зорянської сільської територіальної громади за 2023 рік.

Доповідає начальник фінансового відділу Ніна БОРОДІНА.

1.  Про роботу із зверненнями  громадян, що надійшли до Зорянської сільської ради у 2023 році.

Доповідає секретар ради Лариса ЛУЦИК.

1. Про зтвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації Зорянської територіальної громади.

Доповідає спеціаліст І категорії відділу

архітектури, земельних відносин, цивільного захисту та

житлово-комунального господарства Сергій СТАФІЙЧУК.

1. Про затвердження акта обстеження нерухомого майна, що має ознаки

безхазяйного.

Доповідає спеціаліст І категорії відділу адміністративних

послуг та цифрової трансформації Анастасія  ТЕРНОВЕЦЬ.

1. Про затвердження акта обстеження нерухомого майна, що  може бути

визнано судом відумерлою спадщиною.

Доповідає спеціаліст І категорії відділу адміністративних

послуг та цифрової трансформації Анастасія  ТЕРНОВЕЦЬ.

1. Про стан обслуговування одиноких та одиноко проживаючих громадян «Центром надання соціальних послуг»  на території Зорянської сільської ради.

Доповідає директор КЗ «Центр надання соціальних

послуг» Наталія ФРЕЙЗДОРФ.

1. Про  приймання заяв про зарахування дітей до 1-го класу в заклади

загальної середньої освіти Зорянської сільської ради у 2024-2025

навчальному році.

Доповідає начальник відділу освіти, сімї, молоді,

спорту, культури та туризму Ганна РОБОТНИЦЬКА.

1. Про затвердження протоколу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Зорянської сільської ради.

Доповідає секретар ради Лариса ЛУЦИК.

1. Про стан мобілізаційної роботи на території Зорянської територіальної громади.

Доповідає інспектор відділу документообігу, мобілізаційно

роботи та комунікацій з громадськістю

Інна ФЕДОРУК.

1. Про надання дозволу на укладання договору купівлі-продажу житлового будинку.

Доповідає начальник служби у справах дітей

Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання дозволу на укладання договору дарування квартири.

Доповідає начальник служби у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання дозволу  на укладання  договору про поділ спадщини.

Доповідає начальник служби у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про зняття з квартирної черги.

Доповідає  начальника відділу адміністративних  послуг  та цифрової трансформації Раїса ЮХИМЧУК.

1. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню та санітарній обрізці, на території Зорянської територіальної громади.

Доповідає головний спеціаліст відділу архітектури, земельних

відносин, цивільного захисту та житлово-комунального господарства

Галина ЯРУТА.

1. Про розгляд заяв.

Доповідають секретар ради Лариса ЛУЦИК, начальник

відділу архітектури, земельних відносин, цивільного захисту та житлово-комунального господарства Іванна КУЗЬМІЧ, головний спеціаліст відділу архітектури, земельних відносин, цивільного захисту та житлово-комунального господарства Галина ЯРУТА.

16. Різне.