Розпорядження сільського голови №14 від 14 лютого 2024 року "Про скликання позачергової сорок другої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання"

Дата: 19.02.2024 09:31

ЗОРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сільського голови

14 лютого 2024 року                                                                                          № 14

Про скликання позачергової  сорок другої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати позачергову сорок другу сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  22 лютого 2024 року об 15:00 год  в приміщенні  сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій  22 лютого  2024

року о 13:30 год в приміщенні сільської ради.

1. винести на розгляд позачергової сорок другої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1.Про депутатське звернення.

2.Про затвердження звіту з виконання бюджету Зорянської  сільської територіальної громади за 2023 рік.

3.Про внесення змін  до  Програми фінансової підтримки комунального підприємства «ЗОРЯ-СЕРВІС» Зорянської сільської ради на 2024 рік, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 19.12.2024 року  № 1657.

4.Про внесення змін  до Комплексної  Програми соціального захисту населення   Зорянської сільської ради на 2023-2025 роки, затвердженої рішенням Зорянської сільської ради від 15.12.2022 року  № 1058.

5.Про затвердження Програми підтримки військових частин Збройних Сил України на 2024 рік.

6.Про затвердження Цільової програми підтримки жителів Зорянської сільської ради, які призвані на військову службу під час мобілізації, уклали контракт внаслідок оголошення рішення про мобілізацію та (або) воєнного стану, прирівняних до них інших осіб, та членів їх сімей на 2024 рік.

7.Про   внесення змін до рішення Зорянської сільської ради від 09.04. 2021

№256 «Про затвердження Положення про порядок надання платних послуг

Зорянською дитячо-юнацькою спортивною школою Зорянської сільської

ради та встановлення вартості платних послуг» із змінами.

8.Про внесення змін до бюджету Зорянської сільської територіальної громади  на 2024 рік.

9.Про затвердження переліку базової мережі закладів культури Зорянської сільської ради на 2024 рік.

10.Про затвердження Стратегії  реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року в закладах загальної середньої освіти Зорянської сільської ради на 2024-2025 роки.

11.Про внесення змін до штатного розпису Голишівської гімназії Зорянської сільської ради.

12.Про внесення змін до штатного розпису Сухівецької гімназії Зорянської сільської ради.

13.Про звіт начальника фінансового відділу  про роботу відділу у 2023 році.

14.Про звіт начальника відділу освіти, сімї, молоді, спорту, культури та туризму про роботу відділу у 2023 році.

15.  Про звіт начальника  служби у справах дітей про роботу  у 2023 році.

16. Про звіт начальника відділу соціального захисту населення про роботу відділу у 2023 році.

17.Про звіт начальника відділу документообігу, мобілізаційної роботи та комунікацій з громадськістю про роботу відділу у 2023 році.

18.Про звіт начальника відділу адміністративних послуг та цифрової трансформації  про роботу відділу у 2023 році.

19.Земельні питання.

20.Різне.