21 березня 2024 року о 10:00 відбудеться чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 12.03.2024 15:28

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                      21.03.2024 рік

1. Про запровадження трудової повинності та організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Зорянської територіальної громади.

Доповідає начальник відділу бухгалтерського

обліку, звітності та економіки Оксана МУЛЯВЧИК.

1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Зорянської сільської ради від 18.01.2024 року № 2.

Доповідає начальник відділу соціального захисту населення Тетяна ДОДЧУК.

1. Про внесення змін до складу комісії  Зорянської сільської ради з питань обстеження житлово-побутових умов проживання сімей/осіб, затвердженого

рішенням виконавчого комітету Зорянської сільської ради від 25.05.2023

року № 83.

Доповідає начальник відділу соціального захисту населення Тетяна ДОДЧУК.

1. Про затвердження протоколу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Зорянської сільської ради.

Доповідає начальник відділу бухгалтерського

обліку, звітності та економіки Оксана МУЛЯВЧИК.

1. Про скасування рішення виконавчого комітету Зорянської сільської ради від 15.02.2024 року № 19 «Про затвердження акта обстеження нерухомого майна, що має ознаки безхазяйного».

Доповідає спеціаліст І категорії відділу адміністративних

послуг та цифрової трансформації Анастасія ТЕРНОВЕЦЬ.

1. Про доцільність позбавлення батьківських прав.

Доповідає  начальник служби  у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання дозволу на вчинення правочину.

Доповідає  начальник служби  у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання Гончарук Анні Олегівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Доповідає  начальник служби  у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання Гончаруку Іллі Олеговичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Доповідає  начальник служби  у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання Стадницькому Даніелю Олександровичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Доповідає  начальник служби  у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання Стадницькому Паоло Олександровичу статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Доповідає  начальник служби  у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання Юрдизі Анні Олександрівні статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Доповідає  начальник служби  у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про взяття під соціальний супровід сім’ю, що опинилася в складних життєвих обставинах.

Доповідає директор комунального закладу «Центр надання

соціальних послуг» Наталія ФРЕЙЗДОФ.

1. Про виконання делегованих повноважень у сфері земельних відносин та навколишнього природного середовища.

Доповідає головний  спеціаліст відділу  архітектури, земельних відносин,     цивільного захисту та житлово-комунального господарства Галина ЯРУТА.

1. Про створення постійно діючої комісії із встановлення факту отруєння

бджіл на території Зорянської сільської територіальної громади.

Доповідає головний спеціаліст відділу  архітектури, земельних відносин, цивільного захисту та житлово-комунального господарства Галина

ЯРУТА.

1. Про забезпечення реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, роботу із родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах.

1. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають

видаленню та санітарній обрізці, на території Зорянської територіальної

громади.

Доповідає головний спеціаліст відділу архітектури, земельних

відносин, цивільного захисту та житлово-комунального господарства

Галина ЯРУТА.

1. Про розгляд заяв.

Доповідають секретар ради Лариса ЛУЦИК,

начальник відділу архітектури, земельних відносин, цивільного захисту та

житлово-комунального господарства Іванна КУЗЬМІЧ, головний

спеціаліст відділу архітектури, земельних відносин, цивільного захисту та

житлово-комунального господарства Галина ЯРУТА.

19. Різне.