Дата: 14.03.2024 18:38

Сьогодні жителі громади на колінах зі схиленими головами зустрічали Героя – Тимощука Юрія Миколайовича.

Біль та розпач від втрати переповнює кожного з нас, адже Україна у несправедливій війні втрачає найкращих.

Низький уклін Воїну. Щирі співчуття родині…

Чин поховання відбудеться завтра,15 березня, об 11:00 біля будинку Героя за адресою: Грабів, вулиця Степана Бандери, 24, з подальшою ходою до місцевого стадіону.

Богослужіння буде проводитися у Храмі Святого Георгія, прощання на кладовищі села Грабів.

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ І ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!