За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі, Оліферчук Микола Федорович, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 29.03.2024 15:25

Указом Президента України від 04 грудня 2023 року № №798 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України та вірність військовій присязі, головний сержант Оліферчук Микола Федорович, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Оліферчук Микола народився у селі Новожуків, де і закінчив школу. Навчався у Городоцькій школі поліції.

Був учасником АТО, визволяв Слов’янськ, Краматорськ, пройшов пекло Волновахи та Іловайський котел.

Микола був чесною, справедливою людиною з великим серцем, любив життя.

Загинув 20 серпня 2023 року, виконуючи бойове завдання в районі Запорізької області. В героя залишилась дружина та маленький син, батьки, брати та сестри.

На позачерговій сесії Зорянської сільської ради сільський голова Михайло ОЛІЙНИК вручив нагороду родині загиблого Героя.

Пам’ять про подвиг захисника, який віддав своє життя, захищаючи свободу та незалежність нашої країни, навіки залишиться в пам’яті жителів громади.