Творимо молодіжну програму для молоді з молоддю

Дата: 09.04.2024 16:33

Команда Зорянської територіальної громади пройшла конкурсний відбір Програми USAID “Мріємо та діємо”  у проекті «Творимо молодіжну політику в громадах разом з молоддю». Розробка нової молодіжної програми передбачає участь команди у серії навчань.

З 05.04 - 07.04.2024 у місті Києві команда була учасником змістовних тренінгів.

Важливою складовою створення програми для молоді є розуміння що таке місцева цільова програма, її алгоритм фінансування, прийняття, розуміння структури органів місцевого самоврядування. Саме про це дізналася молодь на тренінгу.

Такий підхід до створення програми підвищить громадянську активність молоді, сприятиме участі у прийнятті рішень та розвитку громади, створить сприятливе середовище, в якому молодь матиме можливість реалізувати свої мрії та ідеї.