Під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність України, загинув Сопленков Олександр Анатолійович

Дата: 10.04.2024 12:39

Зорянська громада у скорботі….

З глибоким сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання, захищаючи територіальну цілісність України, в районі Донецької області загинув Сопленков Олександр Анатолійович, 1988 року народження, житель села Новостав.

Зустріч та прощання з Героєм відбудеться завтра, 11 квітня.

Прохання до жителів громади, о 10:00 створити живий коридор від будинку загиблого, за адресою село Новостав, вулиця Лесі Українки, 3,  до траси Устилуг-Луцьк-Рівне (район «Скольмо»).

Заупокійна літія відбудеться о 10:30 біля будинку Героя. Чин відспівування буде проходити у Свято-Успенському храмі селища Клевань, з подальшою ходою до місцевого кладовища.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Героя. Поділяємо горе сім’ї та всією громадою схиляємо голови  в скорботі.

Вічна пам’ять, честь і шана Герою!