З 22 квітня 2024 року по 26 квітня 2024 року на території громади працюватиме виїзна комісія з обстеження дотримання Правил благоустрою

Дата: 10.04.2024 12:59

Зорянська сільська рада інформує!

З метою забезпечення на території громади чистоти та порядку, підвищення рівня благоустрою, належної підготовки до Великодніх свят повідомляємо, що з 22 квітня 2024 року по 26 квітня 2024 року на території громади працюватиме виїзна комісія з обстеження дотримання Правил благоустрою.

Шановні жителі громади! Наголошуємо на необхідності дотримання вимог «Правил благоустрою території населених пунктів Зорянської територіальної громади», затверджених рішенням сесії сільської ради від 01 грудня 2023 року № 1622, а саме:

• приведення в належний санітарний та естетичний стан територій біля приватних та багатоквартирних будинків, а також прилеглих територій (від межі земельної ділянки до тротуару/проїжджої частини);

- заборони складування будівельних та інших матеріалів, конструкцій, обладнання у місцях загального користування та прилеглих територіях до приватних будинків;

- заборони паркування автомобілів, причіпів, спецтранспорту на тротуарах та проїжджій частині, захаращення придорожньої території;

- заборони самовільного зайняття території (частини території) об’єкта благоустрою села.

У разі нереагування на попередження, робоча група складатиме протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою території населеного пункту.