Дата: 12.04.2024 11:53

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Рівненської області формує навчальні групи щодо впровадження навчання з домедичної допомоги.

Підготовка проводиться для осіб, які не мають медичної освіти, але за своїми службовими обов’язками повинні надавати домедичну допомогу (зокрема водії транспортних засобів).

Підготовка здійснюється за Навчальними програмами І рівня.

Програма І рівня включає 3 курси:

1. Курс домедичної підготовки „Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дорослих” (8 год.);

2. Курс домедичної підготовки „Домедична допомога при раптовій зупинці кровообігу у дітей” (8 год.);

3. Курс домедичної підготовки „Домедична допомога при масивній кровотечі” (8 год.).

Програма навчання передбачає теоретичне вивчення необхідних алгоритмів надання домедичної допомоги, правил дотримання власної безпеки, виклику бригади швидкої медичної допомоги та практичне відпрацювання набутих навичок з проведення серцево-легеневої реанімації на тренажерах, використання джгутів-турнікетів, перев'язувальних засобів, відновлення прохідності дихальних шляхів, вміння користуватися засобами, що входять до складу аптечок.

Після завершення курсу навчання та успішного складання теоретичної і практичної частини екзамену учасник навчання отримує сертифікат.

Навчання здійснюється після укладання відповідних угод та проведення оплати у складі групи не більше ніж 8 осіб. Вартість навчання за одним курсом (8 год.) - 416,00 грн.

Контактні особи: щодо укладання угод на навчання юрисконсульт Чишко Оксана Володимирівна (тел. 068-3231929);

Щодо отримання додаткової інформації про навчання: майстер виробничого навчання Вальчевська Сніжана Ігорівна (тел. 096-1369231)

В разі формування навчальних груп з жителів Зорянської територіальної громади є можливість проведення таких навчань в с.Зоря.