Нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня Іщука Сергія Олександровича (посмертно)

Дата: 16.04.2024 14:12

Сьогодні у Рівненській районній державній адміністрації відбулося вручення високих державних нагород рідним загиблих воїнів, а саме орденів «За мужність» посмертно.

Відповідно до Указу Президента України від 10 листопада № 746 за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня Іщука Сергія Олександровича (посмертно).

Сергій Іщук, 1986 року народження, житель села Зоря був призваний на військову службу 11 січня 2023 року. Мужньо виконувавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і Незалежність загинув 17 квітня 2023 року поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області.

Нагороду вручено матері загиблого Героя – Фізик Ользі Михайлівні. Жодні ордени чи нагороди не зможуть вгамувати біль матері, яка втратила сина, проте ці державні відзнаки повинні нагадувати нам про подвиги сучасних українських Героїв.

Вічна пам’ять, честь і шана полеглому Герою!

Співчуття, повага та вдячність його родині.