Дата: 17.04.2024 14:17

Шановні мешканці територіальної громади!

Наближається велике християнське свято - Воскресіння Господнє. Давайте спільними зусиллями допоможемо нашим захисникам відчути смак домашнього затишку. Зорянська сільська рада спільно з волонтерами територіальної громади оголошують акцію «Великодні гостинці для солдата». Запрошуємо всіх небайдужих долучитись до акції, яка триватиме з 22.04.2024 по 01.05.2024 року.

До набору для захисників входить:

паски, печиво, ковбаска, хрін, цукерки, батончики, кава, чай, енергетичні напої, горішки, вологі серветки, шкарпетки (літні високі), зубна паста, засоби гігієни.

Даний перелік продуктів і засобів гігієни можна приносити в адмінприміщення Зорянської сільської ради каб. №16 (перший поверх). За детальною інформацією звертатись за тел. 0971302823 - Юля.

Творімо добрі справи гуртом! Разом до Перемоги!