Зорянська сільська рада долучилася до акції «Подаруй світло Харкову»

Дата: 18.04.2024 16:19

Зорянська сільська рада долучилася до акції «Подаруй світло Харкову» та придбала 5 генераторів.

Українці завжди відрізнялися єдністю та згуртованістю. Тому під час складних часів стоїмо пліч-о-пліч, допомагаючи та підтримуючи один одного.

Харківщина потерпає від масованих нещадних обстрілів ворога. Загарбник б’є саме по енергетичній інфраструктурі, намагаючись лишити людей без світла та води. Та ми сильні й не переможні в єдності!

Сьогодні від Зорянської сільської ради до Харківської області було передано:

- Електрогенераторна установка Compass С5500E, 230 В, 5/5, 5 кВТ, бак 25л, 82 кг – 2 шт.

- Електрогенераторна установка Kepland мод. ZH-6500, Реф. КЕР/PG/5,5kW-1, 230 В, 5/5, 5кВт, бак 25 л., 84 кг – 3 шт.

Електрогенератори забезпечать безперебійну роботу комунальних підприємств, закладів, установ Харківської області.

Разом – непереможні!