Сільський голова Михайло Олійник відвідав з навчальним візитом Львівщину

Дата: 19.04.2024 12:48

Сільський голова Михайло Олійник відвідав з навчальним візитом Львівщину. За підтримки «U-LEAD з Європою» було організовано захід для представників територіальних громад із Рівненщини та Волині.

Учасники поїздки вивчали успішні практики та інноваційні рішення у сфері розвитку сільських територій у громадах Львівської області.

Особлива увага була приділена залученню міжнародних партнерів, впровадженню новітніх підходів в аграрному секторі, ефективній діяльності комунальних підприємств, а також розвитку місцевого бізнесу та туризму.

Своїм досвідом із колегами ділилися представники Кам’янка-Бузької, Мостиської та Бібрської територіальних громад.

Учасники візиту налагодили контакти з представниками місцевого самоврядування Львівщини, що дозволить у майбутньому розширити мережу професійної співпраці та обміну досвідом.