Про скликання чергової сорок четвертої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання

Дата: 22.04.2024 08:19

сільського голови

19 квітня 2024 року                                                                                          № 43

Про скликання чергової  сорок четвертої сесії

Зорянської сільської ради восьмого скликання

Відповідно до ст. 46  Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. скликати чергову сорок четверту сесію Зорянської сільської ради восьмого скликання  09 травня 2024 року об 11:00 год в приміщенні ЦКіДу «Палац Зоря» сільської ради.
  2. провести  засідання постійних депутатських комісій 08 травня  2024 року о  16:00 год в адмінприміщенні сільської ради.
  3. винести на розгляд чергової сорок четвертої сесії Зорянської сільської ради восьмого скликання такі питання порядку денного:

1. Про депутатське звернення.
  2. Про затвердження звіту з виконання бюджету Зорянської сільської територіальної громади за І квартал 2024 року.
  3. Про внесення змін до Програми підтримки військових частин Збройних сил України на 2024 рік.
  4. Про внесення змін до  бюджету Зорянської сільської територіальної громади на 2024 рік.
  5. Про затвердження Стратегії розвитку Зорянської громади на період до 2027 року.
  6. Про створення комунальної установи «Молодіжний центр «Місце щасливих людей» Зорянської сільської ради, затвердження Статуту.
  7. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Зорянської сільської ради двоквартирної будівлі, яка перебуває на балансі виробничого структурного підрозділу «Рівненська дистанція колії» регіональної філії «Львівська залізниця» АТ «Українська залізниця».
  8. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Зорянської сільської ради житлового будинку, який перебуває на балансі виробничого структурного підрозділу «Львівська дирекція» філії «Центр будівельно-монтажних робіт  та експлуатації будівель і споруд» АТ «Українська залізниця».
  9. Про передачу матеріальних цінностей з балансу Зорянської сільської ради на баланс Новоставської гімназії Зорянської сільської ради.
  10. Про передачу матеріальних цінностей з балансу Зорянської сільської ради на баланс комунального  закладу «Центр надання соціальних послуг» Зорянської сільської ради.
  11. Про передачу матеріальних цінностей з балансу Зорянської сільської ради на баланс служби у справах дітей Зорянської сільської ради.
  12. Земельні питання.
  13. Різне.