Волонтери Зорянської територіальної громади відправили у найгарячіші точки смаколики для наших Захисників.

Дата: 23.04.2024 14:37

Волонтери Зорянської територіальної громади Юлія Бречко та Інна Йосак, співпрацюючи з волонтеркою міста Рівне - Оленою Ярощук, відправили у найгарячіші точки смаколики для наших Захисників.

Наша  громада не стоїть осторонь, а завжди допоможе і підтримає.

Щира подяка Білівському ліцею, Голишівській та Новоставській гімназіям та небайдужим мешканцям села Зоря за невтомну працю та підтримку наших воїнів.

Гостинці передали для єпископа Херсонського і Каховського  - Владики Бориса та для настоятеля храму Андрія Первозванного м. Скадовськ. Пастори, які змінили священний одяг на піксель та підтримують військових, доставлять продукти для Збройних Сил України.

Продовжуємо виконувати свою роботу та допомагаємо ЗСУ разом з вами!