Відбулося покладання квітів до Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 08.05.2024 10:54

8 та 9 травня, в Україні і світі відзначаємо День пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом, вшановуємо пам'ять жертв Другої світової війни. Мільйони вбитих та закатованих, тисячі вщент зруйнованих населених пунктів, загублені життя і скалічені долі.

Це важливий день, наповнений символізмом. Пам'ять означає, що ми пам’ятаємо тих, хто поклав своє життя в період 1939 до 1945 року, а примирення – символ того, що всі країни повинні об’єднатися разом.

З нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до меморіалу Слави у парку с.Зоря. До вшанування долучилися працівники органу місцевого самоврядування, комунальних закладів, установ, та підприємств громади.

Історія нашої держави – це постійна боротьба за незалежність і свободу. Вже втретє в умовах повномасштабної війни в Україні ми відзначаємо цей день і віримо у перемогу.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису