Сьогодні Зорянська громада зустрічала Героя - Семеру Василя Володимировича

Дата: 09.05.2024 12:32

Сьогодні Зорянська громада зустрічала Героя - Семеру Василя Володимировича, 24.12.1980 року народження, жителя села Зоря.

Василь Семера народився у селі Доросині Луцького району Волинської області, тут пройшло його дитинство та шкільні роки. Після закінчення школи навчався у Професійно-технічному училищі №10 міста Луцьк, на маляра – плиточника.

Після здобуття освіти проходив строкову службу в армії.  В 2003 році одружився, а в 2004 році у подружжя народився син Назарій. Згодом сім’я переїхала у село Зоря, де й проживали наступні 18 років.

Василь працював по професії -  виконував різноманітні будівельні роботи. Також часто їздив на заробітки за кордон. Родина, друзі та знайомі згадують Василя як хорошого, працьовитого чоловіка, який був майстром у своїй професії.

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення, був призваний на військову службу 31 березня 2022 року.

Загинув 02 травня 2024 року у Запорізькій області.

Поховали Героя у рідному селі Доросині.

Ми продовжуємо платити високу ціну за свободу та незалежність нашої країни. Подвиг Захисника назавжди у нашій пам‘яті та в наших серцях.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.

Вічна пам’ять Герою України!