В адмінприміщенні Зорянської сільської ради завершено роботи над створенням дошки Пам’яті загиблим Героям

Дата: 10.05.2024 15:46

В адмінприміщенні Зорянської сільської ради завершено роботи над створенням дошки Памяті загиблим Героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність нашої держави.

Дошка Памяті є свідченням відданості та героїзму тих, хто захищав рідну землю у цей надзвичайно важкий час. Кожна її деталь є символом непохитної віри в перемогу духу українського народу.

Назький уклін усім Героям. У наших серцях вічно буде жити пам’ять про їх подвиг. Ми в неоплатному боргу перед жертовністю матерів, дружин і дітей загиблих Воїнів. Допоки ми живі – житиме пам’ять про Титанів духу, нескореності і свободи. Герої не вмирають! Вони завжди житимуть у наших серцях.