Дата: 13.05.2024 09:48

Якщо ви живете на Рівненщині, ви жінка, яка шукає нову професію або знання в сфері ведення бізнесу або знаєте таких — приєднуйся до нового онлайн набору проєкту Empowering Women In Rivne Region.

«Empowering women in the Rivne region» - проєкт для посилення ролі жінок, які прагнуть розпочати власну справу, розвинути уже створений бізнес або отримати нові компетенції для працевлаштування.

Навчання розпочнеться 17 травня. Загалом до програми можуть долучитися 100 жінок. Цільовою аудиторією є жінки ВПО.

Головними тематиками навчання стануть: маркетинг, фінанси, реєстрація бізнесу, грантові можливості, бізнес-планування.

Реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdzhBiH4ZCPq00GTQ1z13KmZmgwpvmQy93WiEn3viyoJ2kpGw/viewform

Проект реалізується Центром Дія.Бізнес у Рівному та International Orthodox Christian Charities (IOCC) в рамках гранту від Kerk in Actie та за сприяння Рівненської обласної державної адміністрації.

Support for this project was provided by a grant from Kerk in Actie. The work is implemented by Diia.Business Center and International Orthodox Christian Charities (IOCC) in collaboration with Rivne Regional Administration.