16 травня 2024 року о 10:00 відбудеться засідання виконавчого комітету Зорянської сільської ради

Дата: 14.05.2024 12:34

ПОРЯДОК ДЕННИЙ                                16.05.2024 рік

1. Про затвердження плану заходів щодо складання прогнозу бюджету Зорянської сільської територіальної громади на 2025 – 2027 роки та проекту бюджету Зорянської сільської територіальної громади на 2025 рік.

Доповідає начальник фінансового відділу Ніна БОРОДІНА.

1. Про затвердження Положення про порядок   встановлення меморіальних дошок та  пам’ятних  знаків території Зорянської територіальної громади.

Доповідає начальник відділу освіти, сімї, молоді, спорту,

культури та туризму Ганна РОБОТНИЦЬКА.

1. Про затвердження протоколу комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Зорянської сільської ради.

Доповідає начальник відділу бухгалтерського обліку,

звітності та економіки Оксана МУЛЯВЧИК.

1. Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету від 28.04.2022 року № 57 «Про формування реєстру жилих  приміщень, доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб на території Зорянської сільської територіальної громади».
  2. Про затвердження висновку служби у справах дітей «Про визначення місця проживання малолітньої дитини».

Доповідає начальник служби у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання статусу дитини-сироти.

Доповідає начальник служби у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про надання статусу дитини-сироти.

Доповідає начальник служби у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про визначення способу участі у вихованні дитини та спілкування з нею.

Доповідає начальник служби у справах дітей Софія КИСЕЛЬОВА.

1. Про звільнення від оплати за надання соціальної послуги догляду вдома.

Доповідає  директор комунального закладу «Центр надання

соціальних послуг» Зорянської сільської ради Наталія ФРЕЙЗДОРФ.

1. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають

видаленню на території Зорянської територіальної громади.

Доповідає головний спеціаліст відділу архітектури,

земельних  відносин, цивільного захисту та житлово-комунального

господарства Галина ЯРУТА.

1. Про розгляд заяв.

Доповідає начальник відділу архітектури, земельних  відносин, цивільного захисту та житлово-комунального господарства  Іванна КУЗЬМІЧ.

12.  Різне.