Дата: 01.06.2024 08:00

Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей.

Дорогі діти Зорянської територіальної громади, шановні батьки, щиро вітаю вас з Днем захисту дітей!

Діти — маленькі частинки великого щастя, яке наповнює життя кожного дорослого - щирою радістю і теплотою. Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова й оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день − добрим і цікавим.

Дякую усім батькам та дорослим, які розуміють відповідальність перед своїми дітьми та суспільством у належному вихованні дітей, патріотизмі та порядності! Не забуваємо, що діти – це відображення наших дій, моральних та духовних цінностей і кожен із нас, дорослих, має насамперед бути прикладом у поведінці та чеснотах, взірцем для своїх дітей.

Зі святом! Миру, любові та злагоди усім родинам!

З повагою

сільський голова                                                    Михайло ОЛІЙНИК