Дата: 05.06.2024 14:33

Щороку 5 червня у всьому світі відзначають Всесвітній день охорони довкілля (World Environment Day). Ця подія, започаткована Організацією Об’єднаних Націй у 1972 році, покликана підвищити обізнаність про екологічні проблеми та сприяти активним діям на захист нашої планети.

Тема Всесвітнього дня охорони довкілля 2024 року  ‒ «Відновлення екосистем». Ця тема підкреслює важливість відновлення пошкоджених екосистем та їх збереження для майбутніх поколінь. Відновлення екосистем може приймати різні форми: від посадки дерев і відновлення лісів до очищення річок і озер.

Кожен з нас може зробити внесок у збереження довкілля. Ось кілька простих способів, як ви можете долучитися до Всесвітнього дня охорони довкілля:

1. Посадіть дерево. Дерева є важливими для поглинання вуглецю та підтримки місцевих екосистем.
  2. Зменшуйте використання пластику. Пластикові відходи є однією з головних проблем забруднення довкілля.
  3. Підтримуйте місцеві екологічні ініціативи. Ваша участь у місцевих акціях з прибирання або захисту природи має велике значення.
  4. Поширюйте інформацію. Розповідайте друзям і рідним про важливість охорони довкілля та способи, як кожен може допомогти.