У селі Зоря встановлено спеціальні баки для збору скляних відходів

Дата: 26.06.2024 12:43

Прагнучи досягти високих стандартів екологічної відповідальності та розуміючи необхідність докладання спільних зусиль для збереження навколишнього середовища, між Зорянською сільською радою та ПрАТ "Вераллія Україна" було укладено Угоду про екологічну співпрацю.

У контексті цієї Угоди ми розглядаємо проблеми поводження з відходами, зокрема збір та переробку склотари, як стратегічний крок до створення стабільної екологічної платформи.

Згідно цієї Угоди було встановлено три контейнери для збору склотари за здалегідь визначеними адресами:

• с. Зоря, вул. Конституції, біля гуртожитку №31;
  • с. Зоря, поблизу вул. Конституції, буд. 9;
  • с. Зоря, вул. Будівельників, між буд. 6-8.

Прохання до жителів громади відповідально віднестись до роздільного збору скляних відходів та дотримуватись правил сортування.