Привітання сільського голови з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 08:29

Шановні жителі Зорянської територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України.

28 червня 1996 року стало визначною датою в історії українського державотворення – Верховна Рада ухвалила Конституцію України. Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України.

Нехай демократичні засади, що закріплені в Конституції, стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожного громадянина нашої країни. Конституція несе в собі головну надзвичайно цінну і гуманну ідею про те, що держава функціонує для людини.

У цей день щиросердно бажаю добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям і особливо нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни, захищають нас та наші родини, майбутнє рідної України.

Вірю, у найшвидшу Перемогу України, українського народу та Збройних Сил України!

З повагою,

сільський голова                                         Михайло ОЛІЙНИК