Дата: 04.07.2024 09:54

Відбулась перша зустріч, де обговорили перспективи створення історико-меморіального комплексу «Криївка» у селі Сухівці.

У найважчі часи визвольної боротьби українців за Незалежність у ХХ столітті село Сухівці служило своєрідним центром дислокації керівних кадрів Української Повстанської Армії, зокрема і члена УГВР видатного українського художника-графіка Ніла Хасевича.

Незабаром буде організовано схід села Сухівці, де активні жителі матимуть змогу висловити свої думки, ідеї та бачення розвитку історико-меморіального комплексу «Криївка».