У прикордонні підрозділи Волинського загону потрібні кандидати на заміщення вакантних посад

Дата: 12.07.2024 14:14

До Зорянської сільської ради завітали представники Волинського прикордонного загону.

Військові інформують про те, що у прикордонні підрозділи Волинського загону потрібні кандидати на заміщення вакантних посад інспекторів прикордонної служби.

Також є вакансії фахівців інформаційно-телекомунікаційних систем, кухарів, водіїв категорії В, С, екскаваторників, лікарів за спеціальністю: хірург, терапевт, травматолог, стоматолог, та лікар загальної практики – сімейної медицини.

Тож, запрошуємо громадян приєднатися до охоронців кордону, уклавши контракт на проходження служби у прикордонному відомстві, або ж по мобілізації.

Перевагами військової служби за контрактом у Держприкордонслужбі є

- громадяни віком від 18 до 25 років можуть укласти контракт терміном 1 рік, при цьому матимуть можливість адаптуватися до військової справи, перебуваючи впродовж перших шести місяців дії першого контракту в межах Волині;

- навчання в спеціалізованих навчальних центрах ДПСУ та за кордоном;

- виплата за укладення першого контракту від 24 тисяч гривень;

- грошове забезпечення від 21 тисячі гривень.

Військовослужбовцям, які виконують завдання на українсько-білоруській ділянці кордону, додатково виплачується винагорода у розмірі 30 тисяч гривень, у розрахунку на місяць пропорційно часу виконання бойових (спеціальних) завдань.

Роби правильний вибір сам та приєднуйся до лав прикордонників Волинського загону!

З питань прийому, а також для з’ясування додаткової інформації з проходження військової служби просимо звертатися до відділу комплектування прикордонного загону телефоном: +380 96 905 1301 (у робочі дні з 08.00 до 17.00) або за адресою: м. Луцьк, вул. Стрілецька, 6.