Продовжуються роботи з обкошування парку у селі Зоря

Дата: 17.07.2024 14:11

Працівниками комунального підприємства «ЗОРЯ-СЕРВІС» здійснюється благоустрій сіл громади: викошування трави на узбіччях доріг, парків, територій кладовищ, територій дитячих майданчиків.

Тепла літня погода сприяє швидкому росту трав’яного покриву, відповідно у комунальників зараз дуже багато роботи.

Сьогодні продовжуються роботи з обкошування парку у селі Зоря.

Влітку роботи з благоустрою виконуються постійно, але, на жаль, є люди, які не поважають працю інших. Неприємно бачити сміття у парку, де відпочивають люди, граються діти.

Шановні жителі громади, давайте спільними зусиллями дбати про порядок і чистоту, бути свідомими, дбайливими та цивілізованими громадянами!

Необхідно пам’ятати, що про природу та чистоту довкілля повинна дбати не тільки сільська рада, але й кожна людина.