Участь у семінарі щодо створення та діяльності Центрів Життєстійкості

Дата: 19.07.2024 09:08

У Просторі Інтеграції відбувся навчальний семінар.

«Простір Інтеграції» – це хаб, де люди, які постраждали від війни чи опинилися в складних життєвих обставинах мають можливість отримати консолідовану, комплексну, цільову допомогу.

Начальник відділу соціального захисту населення Зорянської сільської ради Тетяна Додчук взяла участь у семінарі щодо створення та діяльності Центрів Життєстійкості.

Команда рівненського Центру Життєстійкості поділилася практичним досвідом впровадження проєкту, акцентувала на важливих питаннях, а що найголовніше – Центр Життєстійкості м. Рівне готовий надавати менторську підтримку та супровід для всіх охочих запровадити у своїх громадах надання комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості.

Захід організували Рівненська ОДА, ГУ Нацсоцслужби у Рівненській області спільно з ГО Центр Інтеграції для громад та надавачів послуги з формування життєстійкості.