Про можливість реалізації програми "ГрінДІМ"

Дата: 19.07.2024 09:17

Триває національна інформаційно-роз’яснювальна кампанія стосовно підвищення енергоефективності, енергозбереження та ощадливого споживання енергоресурсів, у тому числі щодо стимулювання встановлення сонячних електростанцій та установок зберігання енергії населенням.

Про можливість реалізації програми "ГрінДІМ" для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків можна дізнатися з перзентації.

Метою програми є стимулювання та підтримка ініціатив щодо впровадження заходів з енергоефективності, які допоможуть мешканцям багатоквартирних будинків в умовах постійних відключень світла та тепла.

За Програмою Фонд енергоефективності надаватиме фінансування на часткове відшкодування вартості:

1. Обладнання та матеріалів:

теплові насоси — джерело теплової енергії — ґрунт, вода або повітря (для потреб опалення та гарячого водопостачання);

сонячні електростанції (СЕС) відповідно до технічних вимог.

2. Сертифікації енергетичної ефективності будинку перед поданням заявки на отримання гранту та після реалізації проєкту.

За умовами Програми Фонд надаватиме гранти на безоплатній та безповоротній основі. Сума гранту – 70% вартості обладнання, аудиту та сертифікації енергетичної ефективності будинку.

Презентація програми "ГрінДІМ"