Підтримувати тих, хто нас захищає це важливо

Дата: 06.08.2024 16:04
Кількість переглядів: 164

Начальником відділу соціального захисту населення Тетяною ДОДЧУК пройдено 6-й дений навчальний курс «Система супроводу ветеранів та ветеранок у громадах із застосуванням кейс менеджменту»

Навчання проходило у центрі #простір_можливостей. https://www.facebook.com/place.of.opportunities

Підтримувати тих, хто нас захищає це важливо.

Саме інструменти ветеранського кейс менеджменту, психологічний блок, основи ведення випадку, розібрали портрети цільових груп та їхні запити, алгоритми роботи із родинами безвісти зниклих, роботу з громадами, законодавство, адвокація, комунікація і ще багато чого цікавого, що включено у навчальну програму тренінгу.

Це була теорія і практика. Нові знайомства та обмін досвідом.

Навчання фахівців проводилося завдяки підтримці Фонду “Партнерство задля стійкості України”, який фінансується урядами Великої Британії, Канади, Нідерландів, Сполучених Штатів Америки, Фінляндії, Швейцарії та Швеції.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися до розділу «Відділ соціального захисту населення»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь