Сьогодні минає рік з дня загибелі Героя України - Оліферчука Миколи Федоровича

Дата: 20.08.2024 10:57

Сьогодні минає рік з дня загибелі Героя України - Оліферчука Миколи Федоровича.

Микола народився 12 грудня 1990 року в селі Новожуків в багатодітній родині. Старанно та сумлінно навчався в школі. Закінчивши 11 класів вступив в Городоцьку школу міліції, де здобув професію інкасатора. Працював в Рівненській державній службі охорони. Пройшов строкову службу в армії, а з 2014 року був учасником АТО, визволяв Слов’янськ, Краматорськ , пройшов пекло Волновахи та Іловайський котел, отримав численні поранення та був звільнений в запас за станом здоров’я. У 2019 році був нагороджений медаллю «За службу Україні».

Коли розпочалось повномасштабне вторгнення одразу вступив до лав ЗСУ. Був відданим своїй справі, сумлінно виконував всі завдання. В червні 2023 року був нагородженний нагрудним знаком Головокомандувача ЗСУ «Золотий хрест». На жаль, під час виконання бойового завдання, 20 серпня 2023 року героїчно загинув. У Миколи залишились батьки, дружина та маленький син.

У грудні 2023 року нагороджений Орденом «За мужність ІІІ ступеня» посмертно.

Низько вклоняємося перед відданістю та мужністю Героя! Висловлюємо співчуття та повагу родині.