Дата: 16.09.2024 16:17

Зі сльозами на очах громада зустріла Героя, який повернувся додому. Тепер назавжди...

Сьогодні жителі Зорянської громади схилили свої голови у глибокій скорботі. Живим коридором, стоячи на колінах, громада зустріла Героя – Сураєва Андрія Петровича, який боровся за Незалежність України та мужньо давав відсіч противнику при виконанні бойових завдань.

Андрій народився у місті Рівне, виховувався в інтернатному закладі.

Працював будівельником, любив свою справу.

Був призваний 14 червня 2024 року. Загинув 24 серпня 2024 року, мужньо обороняючи територіальну цілісність та Незалежність України на території Курської області.

Друзі та знайомі відгукуються про нього як про спокійного, працьовитого товариша, який любив та цінував свою сім’ю. Андрій був добрим, щирим і надійним, завжди готовим прийти на допомогу.

У Героя залишились донька та дружина.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким воїна.

Вічна пам‘ять і слава Герою, який віддав своє життя за майбутнє України і кожного з нас!