Сьогодні минає два роки з дня загибелі Захисника України, мужнього воїна-Героя з села Дерев’яне – Гончарука Олега Анатолійовича
Час неможливо зупинити. Але він не зітре з нашої пам'яті імена Героїв-земляків, які віддали своє життя у війні за Україну.
Сьогодні минає два роки з дня загибелі Захисника України, мужнього воїна-Героя з села Дерев’яне – Гончарука Олега Анатолійовича, який поклав життя, захищаючи Батьківщину.
Олег народився 29 листопада 1985 року в місті Рівне, закінчив Національний університет водного господарства та природокористування.
Захоплювався футболом, був гравцем ФК «Карс».
Проживав з дружиною та двома дітьми у селі Дерев’яне.
Восени 2022 року призваний у Збройні Сили України. Обіймав посаду стрілець-санітар. Мав позивний Верба.
Був надзвичайно ерудованим, цілеспрямованим, люблячим чоловіком та хорошою людиною.
Загинув 06 лютого 2023 року в районі Луганської області.
Щирі співчуття родині загиблого Героя. Сумуємо... Низько схиляємо голови у скорботі...
Схилімо голови в пошані перед тими, хто віддав своє життя за нас. Не зможемо повернути до життя полеглих оборонців, але можемо зберегти пам’ять про них!
Вічна шана і світла пам'ять воїну-Герою!