Сьогодні минає рік з дня загибелі захисника України, воїна нашої громади – Глови Руслана Степановича

Дата: 19.10.2025 12:45
Кількість переглядів: 103

Сьогодні минає рік з дня загибелі захисника України, воїна нашої громади – Глови Руслана Степановича.

Руслан народився 22 серпня 1973 року у селі Грабів. Навчався у Клеванській школі №1, потім – у Зорянській школі. Після 10 класу вступив у Клеванський професійний ліцей, де здобув фах водія.

Руслан – активний учасник Майдану. Завжди відстоював інтереси Батьківщини, не шкодував себе. Тож, коли у травні 2023 року отримав повістку, рішуче став на захист України.

За час служби Руслан був двічі поранений та проходив реабілітацію.

Життя воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі, обірвалося 19 жовтня 2024 року на Харківському напрямку.

Низько вклоняємося перед відданістю та мужністю Захисника. Висловлюємо співчуття та повагу родині, сумуємо разом з ними!

Ніколи не забудемо тих, хто не вагаючись віддав життя за наш спокій!

Вічний спочинок та світла пам'ять Герою!

Фото без опису


« повернутися до розділу «Герої громади»

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь